Z ŻYCIA WSPÓLNOTY

Kongres Nowej Ewangelizacji

Najważniejszym wydarzeniem tego roku dla Wspólnot Wrocławskich jest Kongres Nowej Ewangelizacji ( 14- 16.06 ). Dlatego też 14-go czerwca nie będzie naszego comiesięcznego Spotkania Modlitewnego ponieważ w tym dniu chcemy wziąć udział wraz z innymi Wspólnotami w uroczystym rozpoczęciu Kongresu. Również dla nas jest to ważne by wraz z braćmi i siostrami z innych środowisk, w których jest troska o ewangelizację naszego miasta przeżyć ten szczególny czas.

W programie Kongresu ( kościół Św. Krzyża ) oprócz ogólnych Konferencji, Modlitw, Mszy Św  ( program jest podany poniżej – ) na  które wstęp jest wolny, warto zwrócić uwagę na sesje tematyczne, - na nie trzeba zgłosić chęć udziału ( tel. 518 489 043 , e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ) poprzez wcześniejszą rejestrację.

Sesje tematyczne; ( poranne w sobotę )

1.    Szkoła Nowej Ewangelizacji ( ks. Piotr Wawrzynek )
2.    Kurs Alfa ( O. Andrzej Bujnowski )
3.    Seminarium Odnowy ( ks. Andrzej Smołka )
4.     Ewangelizacja młodzieży ( Hallelujah, Agaliasis )
5.    Ewangelizacja i formacja poprzez Słowo Boże ( państwo Grabiec )
6.    Modlitwa wstawiennicza ( ks. Artur Ćwirta )
7.    Ewangelizacja medialna ( ks. Piotr Wiśniowski )
8.    Rekolekcje ewangelizacyjne ( ks. Grzegorz Michalski )

( Sesje popołudniowe )

9.    Szkoła Życia Chrześcijańskiego ( Artur Skowron )
10.    Ewangelizacja indywidualna ( Jacek Giełda )
11.    Ewangelizacja  wśród ludzi biednych ( s. Maria )
12.    Ewangelizacja w więzieniu ( Marek Maj )
13.    Ewangelizacja dzieci i młodzieży ( Paweł Chwiłkowski )
14.    Ewangelizacja rodzin ( Tomasz Piechnik )
15.    Ewangelizacja małżonków ( państwo Grabiec )

Tydzień po Kongresie w niedzielę 23-go czerwca w naszym kościele o 15.00 zapraszamy na Mszę Cudów. (  w tym dniu z racji czwartej niedzieli powinniśmy mieć o 15.30 naszą Mszę Wspólnotową zamiast niej weźmiemy udział pół godziny wcześniej we Mszy Cudów  wraz z innymi Wspólnotami naszego miasta )

MSZA

WSPÓLNOTOWA

Niedziela, 27.01.2019 o godz.15:30
w Sali św. Eugeniusza

SPOTKANIE

MODLITEWNE

Piątek, 11.01.2019 o godz.19:30

w Sali św. Eugeniusza

ADORACJA

NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Niedziela, 20.01.2019 o godz.19.00 w Kościele św. Jerzego