Z ŻYCIA WSPÓLNOTY

Kongres Ewangelizacyjny

Kongres: Piątek 14 VI 2013

17.30 przywitanie:         bp A. Siemieniewski
17.40 modlitwa:            AGALLIASIS
18.00 konferencja:         bp Ryś, pieśni, krótka modlitwa
19.00 przygotowanie do Eucharystii (asysta liturgiczna: wspólnota Droga)
19.30 EUCHARYSTIA:    bp Ryś - przew. i homilia
21.00 Apel Jasnogórski: bp Ryś

 


Kongres: Sobota 15 VI 2013

9.00 Modlitwa poranna
9.30 konferencja:           ks. Adam Wodarczyk
10.30 grupy tematyczne:    
12.30 EUCHARYSTIA:     ks. Adam Wodarczyk - przew. i homilia

 

13.30 -15.30 Przerwa - ewangelizacja uliczna (Jacek Giełda, Ruch Światło Życie)
15.30 Krótka modlitwa
16.00 konferencja:         ks. Artur Godnarski
17.00 grupy tematyczne    

18.00 – 19.00 przerwa

19.00 konferencja:            ks. Artur Godnarski
20.00 Adoracja, uwielbienie
21.30 Apel Jasnogórski:     ks. Artur Godnarski


Kongres: Niedziela 16 VI 2013

16.00 Nieszpory:            Ruch Światło Życie, ks. Grzegorz Michalski
16.30 Konferencja:         ks. Jan Kruczyński
17.30 Przygotowanie do Eucharystii
18.00 EUCHARYSTIA:     ks. abp M. Gołębiewski - przew. i homilia, asysta: Ruch Ś-Ż
19.30 Verbum cum Musica
21.00 Apel Jasnogórski:     bp A. Siemieniewski, zakończenie Kongresu

 

TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY

3° etap – kontynuacja        ul. Katedralna 4 i inne lokalizacje
hasło: „Wrocławski Jarmark Cudów”

Robert Tekieli: warsztaty, koncert  (wyspa - scena letnia, z Robertem Ruszczakiem)
DA Wawrzyny:    Rynek, promocja pielgrzymki pieszej na Jasną Górę
Środowiska:     wiezienia, szpitale, poprawczaki ..
Dom na Skale, Droga, CKJP2 Power Time: flash mob w marketach (koord.: Dom na Skale)

„Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania”:
Lew Judy i Benedictus: Gądów i Popowice
Oaza: Krzyki    
Dom Boży: Krzyki
Hallelu Jah: Różanka i Karłowice
Płomień Pański i  Dar: Biskupin, Sępolno (blokowisko lub Wittiga)
Agalliasis: Oporów
Galilea: pl. Domikański
Koinonia Jan Chrzciciel: Śródmieście
Dom na Skale: Śródmieście

17 VI 2013 Poniedziałek
17.00 Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania
21.00 Tydzień w (chrześcijańskim) kinie

18 VI 2013 Wtorek   
17.00 Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania
21.00 Tydzień w (chrześcijańskim) kinie

19 VI 2013 Środa               
17.00 Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania
21.00 Tydzień w (chrześcijańskim) kinie

20 VI 2013 Czwartek               
17.00 Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania: Dom Boży: Krzyki
21.00 Tydzień w (chrześcijańskim) kinie

21 VI 2013 Piątek               
17.00 Tydzień (chrześcijańskiego) muzykowania
21.00 Tydzień w (chrześcijańskim) kinie

22 VI 2013 Sobota   
19.00 koncert ewangelizacyjny „Wiatr z Wyspy”

23 VI 2013 NIEDZIELA CUDÓW – jak każda!
15.00 par. NMP Królowej Pokoju: Eucharystia Cudów: ks. St. Orzechowski i ks. Smołka

MSZA

WSPÓLNOTOWA

Niedziela, 23.09.2018 o godz.15:30
w Sali św. Eugeniusza

SPOTKANIE

MODLITEWNE

Piątek, 07.09.2018 o godz.19:30

w Sali św. Eugeniusza

ADORACJA

NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Niedziela, 16.09.2018 o godz.19.00 w Kościele św. Jerzego