Z ŻYCIA WSPÓLNOTY

Zaproszenie na modlitwę Taize 

Siostry i bracia serdecznie zapraszam całą Wspólnotę na modlitwę prowadzoną przez naszą młodzież w przyszły wtorek o 19.00 do kościółka Św. Jerzego  . Oprócz nas zaproszona też będzie młodzież z parafii, ogłoszenie będzie w niedzielę podczas ogłoszeń parafialnych.

Modlitwa-Taize-06.2019

Festival Odnowienie 

odnfest2018

III EDYCJA #ODNFEST 30.05-2.06

FINAŁ Z NICKIEM VUJICICIEM!
2 CZERWCA 2019 • STADION WROCŁAW

Z HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA WROCŁAWIA

ODNFEST TO DARMOWE KONCERTY, WARSZTATY, WYKŁADY I IMPREZY PRZYGOTOWANE PRZEZ LOKALNE WSPÓLNOTY I ORGANIZACJE CHRZEŚCIJAŃSKIE.

www.odnfest.pl

Uwielbienie na Zmartwychwstanie 

uwielbienie zmartwychwstanie 2019

Chrystus Jezus raz na zawsze zniszczył śmierć, dlatego tradycyjnie już pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w UWIELBIENIU NA ZMARTWYCHWSTANIE. W poniedziałek wielkanocny, 22 kwietnia, o godzinie 19.00 staniemy razem przed naszym Panem, który umarł, a trzeciego dnia powstał, aby żyć! Z radością ogłaszać będziemy,że prawica Pańska moc okazała! Że nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność, zwyciężył i dzierży władzę! Bogu niech będą dzięki za to, że również nam daje odnieść zwycięstwo przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który ŻYJE i króluje przez wszystkie wieki wieków! Amen

Miejsce : parafia Św. Alberta Wielkiego . Ul. Redycka 10

Rekolekcje majowe 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na nadchodzące rekolekcje majowe. Zapisy są możliwe poprzez formularz rejestracyjny dystrybuowany za pośrednictwem animatorów.

Termin: 1-5 maja 2019
Miejsce:

   Ośrodek Konferencyjno – Rekolekcyjny
   Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach
   Porszewice 24 C, 95-200 Pabianice
   Strona www: http://uroczyskoporszewice.pl/

Koszt:

  • dorośli – 360 zł
  • dzieci 3-10 lat (łóżko, pół porcji oraz miejsce przy stole) – 240 zł
  • maluchy (bez łóżka, miejsca przy stole i bez posiłków) - 0 zł


Uwaga: Na rekolekcje majowe w pierwszej kolejności zapisywani są członkowie wspólnoty Lew Judy. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisu osób spoza wspólnoty od 15 marca 2019.