Z ŻYCIA WSPÓLNOTY

Adoracja 

Siostry i bracia w najbliższą niedzielę zamiast Adoracji o 19.00 będziemy mieć modlitwę o 17.00 w Dużym Kościele  przy obrazie Matki Bożej Kodeńskiej, który  od piątku do niedzieli będzie w naszej parafii na Popowicach. Skauci Króla będą pełnić wartę przy obrazie.

Więcej przebywać z Bogiem 

Więcej przebywać z Bogiem. To mój cel na ten rok. Dlaczego to jest tak ważne. Po pierwsze z obserwacji wyciągam wniosek, że więcej aktywności o pobożnym charakterze wcale nie przekłada się na więcej owoców.  Wręcz przeciwnie więcej czasu przed Panem -więcej owoców. Po drugie przebywanie z Bogiem zaspokaja potrzebę serca. A często daję się uwieść mirażom tego świata i jemu poświęcam czas a potem nie znajduję spełnienia. A co to konkretnie znaczy – to znaczy więcej medytacji nad słowem Bożym, więcej adoracji więcej szukania Pana na modlitwie.


Pozdrawiam Piotr Rotte

Bal karnawałowy - Zaproszenie 

Jako katolicka wspólnota Droga organizujemy coroczny bal karnawałowy. Termin to 2.03.2019 godzina 19.00 (zaczynamy od Eucharystii). Koszt uczestnictwa to: 65 zł (zapisy do 16.02) i 75 zł - później. Poprzednia edycja była wyjątkowo udana - wspólnie z nami bawiło się 200 osób. Chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy i w tym roku. Wszelkie potrzebne szczegóły znajdziecie na FB, lub na naszej stronie internetowej.

Link do wydarzenia na FB: facebook

Link do strony www: Droga

Dodatkowe Spotkanie Modlitewne 
 
Serdecznie zapraszamy na dodatkowe spotkanie modlitewne w piątek 4-go stycznia o 19.00 do salki nr 8